Advies? Bel 074-2662905

Betrokkenheid en inzet

Enthousiast en goed georganiseerd

Wij werken in een hechte groep vaste medewerkers, met een hoge betrokkenheid en inzet. Ze weten: de verkoop kan niet zonder monteurs, en de monteurs kunnen niet zonder een goed georganiseerd verkoopteam, onderdelenmagazijn, expeditie, administratie en servicedesk.

Maak kennis met ons verkoopteam

Stephen van Uhm
Ron Pieters

verkoopadviseur
Midden Nederland
06-22417382
r.pieters@vanuhm.nl

Ronald Jansen

verkoopadviseur
Zuid-Oost Nederland
06-22417396
r.jansen@vanuhm.nl

Henry van den Berg
verkoopadviseur
Zuid-West Nederland
06-22417383
h.vandenberg@vanuhm.nl
Lourens Regtop
verkoopadviseur
Noord-Oost Nederland
06-22417384
l.regtop@vanuhm.nl
Martijn Heinen

verkoop binnendienst
074-2657066
m.heinen@vanuhm.nl

Tom Ellenbroek
verkoopadviseur
Oost Nederland
06-13134685
t.ellenbroek@vanuhm.nl
Erwin de Boer

verkoopadviseur
Noord Holland
06-46056162
e.deboer@habuba.nl

Mark Sijm

verkoopadviseur
Noord Holland & Friesland
06-22420161
m.sijm@habuba.nl

specialisten uit de praktijk

Kennis en kunde met
korte lijnen

Kennis en kunde worden binnen het team dankzij de korte lijnen snel gedeeld: de jonge garde techneuten loopt geruime tijd mee met de senioren. Zo krijgen ze het vak tot in de puntjes onder de knie. Allemaal volgen ze geregeld bijscholingen over nieuwe technieken en zijn ze op de hoogte van de laatste machinerichtlijnen en eisen op het gebied van veiligheid en hygiëne. Doordat Van Uhm zowel de nieuwste machines levert en plaatst, als in de werkplaats allerhande gebruikte machines reviseert, hebben de monteurs een brede technische kennis en ruime ervaring van zowel oud als nieuw materiaal.

De verkoopadviseurs zijn mannen uit de praktijk, specialisten die weten waar u het over heeft. Dankzij hun praktijkervaring weten ze wat er op de werkvloer speelt en waar behoefte aan is.

vlees

wild & gevogelte

vis

vegetarisch

AGF

kaas & zuivel

convenience

petfood